Kontakt

Har du spørgsmål?

Er du interesseret i at blive medlem eller har du spørgsmål så har du følgende muligheder:

  • Henvendelser angående begynderholdet, skriv en mail til vik.begynder@gmail.com
  • Henvendelser angående turneringsholdet, skriv en mail til formand@vikbadminton.dk
  • Brug vores chatbot (nederst til højre), og skriv en besked til os. Vi svarer ofte meget hurtigt.

Find vej:

Bus nr. 16 og 1A kører lige til døren.

Addresse:

Vejlby Centervej 51, 8240 Risskov

Find vej:

Bus nr. 16 og 1A kører lige til døren.

Addresse:

Vejlby Centervej 51, 8240 Risskov

Bestyrelsesmedlemmer

Maj

Formand - Turneringshold

Maj Bangshaab
formand@vikbadminton.dk
Troels

Formand - Begynderhold

Troels Knudsen
begynderhold@vikbadminton.dk
Christian

Turnering & Licenser

Christian Brask
turnering@vikbadminton.dk
105455710_10223107148137419_5672998802939882310_o

Kasserer

Morten Frandsen
kasserer@vikbadminton.dk
Astrid

Events & Arrangementer

Astrid Damgaard
event@vikbadminton.dk
Gry

Sponsor & Baneudlejning

Gry Mikkelsen
baneudlejning@vikbadminton.dk sponsor@vikbadminton.dk
Kim

Web & Sociale medier

Kim Nguyen
web@vikbadminton.dk